کاسپین‌مهر‌تهویه

تاسیس:   ۱۳۸۸
آدرس: تـهـران،بزرگراه اشرفی ‌اصفهانی، بلوار کمالی شرقی، خیابان ولی‌عصر، کوچه بهار سوم، پلاک یک، واحد نه.
ایمیل: info@Cmtiran.com
تلفن: ۹۸۲۱-۴۴۴۷۱۳۴۹+
همراه: ۹۸۹۱۲۴۷۸۷۹۹۸+

شرکت کاسپین‌ مهر‌ تهویه فعالیت خود را از سال ۱۳۸۸ به صورت رسمی آغاز نمود که توانست در زمان بسیار کوتاهی خود را به عنوان یک شرکت معتبر در زمینه ساخت، طراحی و اجرای بسیاری از پروژه‌های مِلّی و خصوصی معرفی کند شرکت با سرمایه اولیه ۵۰۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان به ثبت ر سید تا بتواند در پروژه‌های عظیم مِلّی نیز شرکت داشته باشد در حال حاضر با دارا بودن کادر مجرب و عوامل اجرایی با سابقه طولانی در اجرای پروژه های بزرگ و ملی فعالیت خودرا بصورت جدی دنبال می‌نماید و همچنین ضمن داشتن نمایندگی از شرکت‌های معتبر اروپایی و آ سیایی بخش فنی مهندسی شرکت با در نظر داشتن کیفیت بالای محصولات اقدام به تولید سیستم‌های نوین و در خور مصرف داخلی و خارجی نموده که باعث افتخار این شرکت می‌باشد.کاسپین‌ مهر‌ تهویه در راستای بهینه‌سازی سیستم‌های تهویه مطبوع، بخش تحقیق و توسعه خود را ملزم به بازدید از شرکت‌های اروپایی و آسیایی معتبر کرد تا بتواند هرچه بیشتر نزدیک به استاندارد بین‌المللی گردد.

خط مشی شرکت کاسپین مهر تهویه :
با توجه به اینکه شرکت کاسپین مهر تهویه اعتقاد راسخ به خدمت صادقانه بر اساس اصول علمی و تجربی دارد لذا با استفاده از جدیدترین دست‌آوردها و دانش روز و بهره‌گیری از تجربیات گذشته امید دارد قطب مؤثری در پیشرفت صنعت تأسیسات کشور بوده و موجبات ارتقاء ضریب آسایش در محل کار و سکونت افراد را فراهم نماید. همچنین بهبود مستمر در خدمات و افزایش رضایتمندی مشتریان و ارتقاء ساختار درون سازمانی و فرآیندهای برون سازمانی در دستور کار واحدهای بازرگانی و فنی،مهندسی و پشتیبانی قرار گرفته است.

فعالیت‌های شرکت کاسپین مهر تهویه:
۱- طراحی و مشاوره تاسیسات مکانیکی
۲- اجرای تاسیسات مکانیکی ، واحد های صنعتی و پروژه‌های‌نیروگاهی
۳- تولید و تأمین تجهیزات تاسیساتی و سیستم‌های تهویه مطبوع تجاری، مسکونی و صنعتی
۴- ارائه خدمات پس از فروش
۵- پژوهش وتحقیق درزمینه انرژی‌های نو و دستاوردهای جدید تأسیساتی

بینش شرکت کاسپین مهر تهویه
از آنجایی که شرکت کاسپین مهر تهویه در محاسبه و ارائه قیمت‌های پینشهادی خود موارد بسیاری را مورد توجه قرار می‌دهد، لذا می‌توان به جرأت ادعا نمود که در نهایت قیمت تمام شده تولیدات آن برای مصرف‌کننده کاملاً توجیه اقتصادی دارد.
در ذیل به پاره‌ای از این موارد اشاره می‌کنیم:
۱- شرکت کاسپین مهر تهویه یکی از اصلی‌ترین تولید‌کنندگان و تأمین‌کنندگان HVAC در کشور می‌باشد که در حال ارائه خدماتی از قبیل، تأمین قطعات اولیه، قطعات پیش ساخته و مشاوره در زمینه صنعت تهویه مطبوع به شرکت‌های همکار می‌باشد و بدیهی است که این امتیاز تأثیر به سزایی در کاهش قیمت تمام شده دستگاه دارد.
۲- کلیه قطعات به کار رفته در ساخت دستگاه‌های تهویه مطبوع توسط این شرکت از کیفیت بالا و استاندارد مناسب برخوردار است.
۳- این شرکت در زمینه ساخت ستون‌بندی برخی از دستگاه‌ها از پروفیل آلومینیومی و گوشه‌های پلی‌آمید استفاده می‌نماید که مزایای استفاده بدین شرح می‌باشد:
الف ـ کاهش وزن دستگاه‌ها و سهولت حمل.
ب ـ عمر طولانی و استحکام دستگاه.
ج ـ زیبایی ظاهری دستگاه.
د ـ قابلیت مونتاژ، سرویس کاری و دمونتاژ دستگاه در حداقل زمان ممکن که نهایتاً این موارد باعث پایین آمدن قیمت تمام شده می‌گردد.
۴- این شرکت با در اختیار داشتن ترکیب مناسبی از کادر فنی و مهندسی مجرب دارای توان طراحی، ساخت و اجرای دستگاه‌های تهویه مطبوع بوده که با توجه به این موضوع هزینه‌های سربار به صورت چشمگیری کاهش می‌یابد.
۵- این شرکت بخش اعظمی از سرمایه اولیه خود را در زمینه‌ آماده‌سازی، ساخت و تولید قطعات کاملاً تخصصی که امکان تهیه آن در بازار وجود ندارد یا با مشکلات فراوان و عدیده‌ای روبرو می‌باشد متمرکز نموده که همین امر زمینه بهینه‌سازی کیفی و خدماتی را محقق می‌نماید.
۶- سایر مواد مصرفی غیرتولیدی این شرکت بصورت واردات تأمین می‌شود که دارای استانداردهای لازم هستند. همین امر قیمت تمام شده دستگاه را کاهش می‌دهد.

تخصص و تکنولوژی محصولات
0%
خدمات پس از فروش
0%
ضمانت و گارانتی
0%