چیلر تراکمی هوا خنک اسکرال

✅ ظرفیت برودتی دستگاه‌های چیلر ساخته شده این شرکت طبق استاندارد C-ASC از ۵ الی ۲۴۰ تن تبرید (RT) می‌باشد. کمپرسورهای مورد استفاده در چیلرها با توجه به درخواست خریدار و شرایط کاری در انواع Hermetic (نوع بسته) و Semi Hermetic (نوع نیمه بسته) می‌باشد.
کمپرسورهای نوع Hermetic مدل‌های (سیلندر پیستونی) و حلزونی (scroll) می‌باشد. عمدتاً از کمپرسورهای نوع Hermetic در ظرفیت‌های پایین‌تر (حداکثر تا 30HP) و در مکان‌هایی که صدا حائز اهمیت باشد، استفاده می‌گردد. کمپرسورهای Semi Hermetic به صورت رفت و برگشتی (سیلندر پیستونی) بوده و در ظرفیت‌های متوسط (حداکثر تا 70HP) مورد استفاده قرار می‌گیرد.
اوپراتور دستگاه در دو نوع صفحه‌ای (Plated Heat exchanger) و پوسته ـ لوله‌ای (Shell & tube) با مداربندی‌های متنوع ساخته‌ می‌شود. تست هیدرواستاتیکی اوپراتورها و کندانسورها مطابق استاندارد Ashrea صورت می‌پذیرد قطعات سیکل تبرید، تجهیزات کنترلی و اقلام برقی از مارک‌های معتبر اروپایی تهیه می‌گردد.
به منظور کنترل دقیق‌تر دستگاه‌ها در کاربری‌های خاص می‌توان از سیستم PLC استفاده کرد. دستگاه‌های فریونی ساخت این شرکت در صورت درخواست مشتری و الزام استاندارهای جهانی قابلیت کار با مبردهای R410a ، R407c ، R134a و … را خواهد داشت.

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با بخش فروش شرکت کاسپین مهرتهویه تماس حاصل نمایید تا مشاوران بدون هزینه شما را راهنمایی نمایند.

دیدگاه ها (1)

سلام بسیار عالیست…

ثبت یک دیدگاه