چیلر تراکمی هوا خنک اسکرو

✅ ظرفیت یکپارچه قابل اجرا ۵۰ تا ۵۶۰ تن تبرید
✅ زیر بار رفتن چیلر به صورت تدریجی و با توجه به میزان برودت مورد نیاز می‌باشد. این مسئله در وهله اول باعث بهینه شدن میزان مصرف دستگاه و در وهله بعد باعث پایین امدن استهلاک آن خواهد گردید.
✅ هزینه سرمایه گذاری اولیه حدوداً ۳۳٪ چیلر جذبی می‌باشد.
✅ کاهش مصرف انرژی در هنگام کنترل ظرفیت و افزایش راندمان ماشین.
✅ دوره‌های اسیدشویی در چیلرهایی جذبی هر سال می‌باشد که مانع فرسوده شدن سریع دستگاه خواهد شد.
✅ در تابستان نیاز به روشن شدن بویلر نیست که این امر خود در طولانی ساختن عمر بویلر و سایر تجهیزات بسیار حائز اهمیت است و به شدت هزینه‌های جاری را کاهش می‌دهد.
✅ تعمیرات احتمالی آن بسیار آسان‌تر و سریع‌تر صورت می‌گیرد و تمامی قعطات آن حتی اواپراتور و کندانسور نیز قابل تهیه و تعویض می‌باشد.
✅ به هیچ وجه احتیاج به اپراتور ندارد و فقط در ابتدای فصل روشن و در انتهای فصل خاموش می‌شود. تمامی عملیات به صورت کاملاً اتوماتیک صورت خواهد گرفت.
✅ این چیلر هوشمند در کنترل ظرفیت و حفاظت از خود حائز اهمیت می‌باشد.
✅ دارای حجم کوچک ولی پر توان و کارا می‌باشد.
✅ قابل اتصال به سیستم BMS می‌باشد.
✅ چیلرهای تراکمی اسکرو ظرفیت اسمی و واقعی بسیار نزدیک دارند و به طور مثال در چیلر اسکرو به ظرفیت اسمی ۱۰۰ تن حداقل ۸۹تن تبرید تولید می‌نماید.
✅ با توجه به عدم استفاده تمام واحد‌ها از سیستم تهویه در فصل تابستان بعلت مسافرت این دستگاه با سیستم کنترل ظرفیت کاملاً هوشمند و پیوسته از ۲۵٪ تا ۱۰۰٪ بطور اتوماتیک با بار مورد نیاز هماهنگ شده و مصرف انرژی نیز به همان نسبت کم یا زیاد می‌شود.

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با بخش فروش شرکت کاسپین مهرتهویه تماس حاصل نمایید تا مشاوران بدون هزینه شما را راهنمایی نمایند.

دیدگاه ها (1)

بسیار محصول دوست داشتنی هست.

ثبت یک دیدگاه